Závěsné svítidla MIRA R

Závěsné svítidla MIRA R E27 max. 150W
Varianta
4 125 Kč 3 610 Kč od 3 610 Kč
7 dní 7 dní Zvolte variantu

Závěsné svítidla MIRA R v provedení kovové montury mosaz nebo starobronz.Stínítko svítidla je vyrobeno ručně z třívrstvého skla TRIPLEX OPÁL s matovaným povrchem.

Kód Kód: MIRA-R MS MIRA-R SB Zvolte variantu
Jméno značky: Osmont
Kategorie: Svítidla
Záruka: 24 měsíců
Patice: E27 max. 150W
Stínidlo: Třívrstvé sklo TRIPLEX
Držení stínidla: šroubkové
Krytí: IP43
J​sme český výrobce interiérového a exteriérového osvětlení s více než 27letou tradicí. Patříme mezi významné dodavatele svítidel nejen v Čechách, ale i v zahraničí, kde spolupracujeme s partnery ve více než 35 zemích po celém světě.
 
Distribuce vyráběného sortimentu probíhá prostřednictvím specializovaných velkoobchodů a maloobchodů s elektrotechnikou. Pravidelně se účastníme tuzemských i mezinárodních architektonických, osvětlovacích a elektrotechnických výstav.
 
V naší nabídce naleznete svítidla se stínidly z ručně vyráběného třívrstvého opálového skla TRIPLEX OPAL a svítidla s plastovými stínidly z polykarbonátu, polyetylenu či PMMA. Námi vyráběné produkty nabízíme s žárovkovými, zářivkovými i s nejmodernějšími LED zdroji vlastní konstrukce.
 
Svítidla lze doplnit prvky nadstandardní výbavy, například vysokofrekvenčním pohybovým senzorem, stmívatelným předřadníkem DALI, Bluetooth ovládáním, nouzovou jednotkou, dekorativními prvky apod.