LED svítidla SKOFF

Systém nových LED svítidel.

Varianta
369 Kč 450 Kč 570 Kč 549 Kč 595 Kč 570 Kč 450 Kč 369 Kč od 369 Kč
5 dní 5 dní 5 dní 5 dní 5 dní 5 dní 5 dní 5 dní Zvolte variantu

Svítidla SKOFF - profesionální LED řešení

Firma SKOFF je profesionální firmou, která vyrábí osvětlení ke kuchyňským linkám a do koupelen a také moderní LED diodová svítidla.

Základem činnosti společnosti SKOFF je vytváření nového, neopakovatelného průmyslového designu v oboru osvětlení, nejen nábytku v klasickém provedení, ale s využitím nejnovější technologie LED.

MUSIC LINE - SKOFF LED SYSTÉM

Novou inovační osvětlovací řadu Firmy SKOFF - "Music Line" - tvoří skupina velice plochých svítidel, které jako zdroj energie využívají polovodičové prvky LED. Nová svítidla navazují na velice úspěšně na trhu dříve zavedená svítidla "LED Klips".

Nové výrobky mají ve srovnání s dříve vyráběnými neopakovatelné přednosti v oboru výkonu a originálního designu. K jejich výrobě se používá nejnovější diodovou technologii.

Řešení, která nabízí společnost SKOFF, jsou naprosto jedinečná a konkurence na celém světě se nemůže pochlubit ničím podobným.

MUSIC LINE - MINIMÁLNÍ VÝKON, MAXIMÁLNÍ SVÍTIVOST

Moderní svítidla Firmy SKOFF odbírají velice málo elektrické energie, takže mohou být napájena velmi dlouho (například 24 hodiny) a přitom výlohy uživatele nebudou vysoké.

Další předností výrobků "Music Line" je jejich velikost (svítidlo je velice ploché a díky tomu nepatrně vyčnívá nad povrchem, na kterém je připevněno) a přitom životnost (trvanlivost) LED diody se odhaduje na cca 50 tisíc hodin.

MUSIC LINE - NOVÝ RYTMUS SVĚTLA.

Světlo emitované skupinou výrobků "Music Line" se rozchází ve dvou směrech - základní směr dolů, a odraz - do boku. Díky tomu nejsou vidět světelné prvky v konstrukci (tyto vlastnosti byly nahlášeny v rámci patentové přihlášky).

MUSIC LINE - MOŽNOST MONTÁŽE BEZ OMEZENÍ

Díky tomu, že zdroje světla jsou LED diody, svítidla emitují minimální množství tepla. Mohou být používané na snadno zápalných podkladech: nábytkové desky, dřevěné prvky.

Přihlášené k Patentnímu úřadu konstrukce svítidel "Music Line" umožňují jejich montáž v standardních elektrotechnických krabicích, v připravených otvorech a dají se jednoduše přilepovat k povrchu, například: na stěně, na polici nábytkové vitríny, na dřevem obložené stěně nebo na podlahovém panelu. 

 

Svítidla STICK pro montáž pomocí lepící pásky nebo lepidla,  je povrchová úprava z hliníku.

 

Montážní krabice a napaječ pro LED není součásti dodávky.

Napájecí zdroje ZDE.

Instalační krabice pro LED SKOFFZDE.

Poradenství a technická podpora je poskytována zdarma.

Kompletní katalog produktů .

Kód Kód: 03 02 04 01 05 07 06 08 Zvolte variantu
Jméno značky: EU
Kategorie: Svítidla
Záruka: 24 měsíců
Napájecí napětí: 10V
Krytí: IP20
Materiál: z ušlechtilé oceli