LED inteligentní stropní svítidlo DALEN DL-C205T

LED inteligentní stropní svítidlo DALEN 25W s dálkovým ovládáním.  Svítidlo samo o sobě svítí příjemným rovnoměrným světlem.

2 590 Kč
Skladem v Brně

LED svítidlo DALEN C205TX je novinka na trhu. Svítidlo uplatníte všude, kde máte vyšší nároky na funkčnost a design. Jednoduché dálkové ovládání a rozšířené možnosti nastavení svítidla zaručují pro uživatele komfort a nové možnosti pro využití interiérů. Ráno a přes den můžete svítit denní bílou barvou s vysokou intenzitou a u večeře přepnout svítidlo do příjemého žlutého odstínu a ještě více si vychutnat odpočinek a svůj volný čas. V noci přepnete svítidlo do nočního režimu, který vám zaručí minimální osvětlení pro pohyb a orientaci.

 

ZrakBarevné podánícsPodání barev


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kód Kód: DL-C205T
Jméno značky: DALEN
Kategorie: Svítidla
Záruka: 3 roky
Teplota chromatičnosti(k): 2 800-6 000K, 4 úrovní nastavitelných pomocí dálkového ovladače
Světelný tok: 200 až 2 000lm, 4 úrovní nastavitelných pomocí dálkového ovladače
Životnost: 50 000 hodin
Rozměry: průměr 350mm, hloubka 98mm
Hmotnost: 0,95kg
Vstupní napětí: AC230V
Příkon: 25V
Účinnost: 0,95
Stmívání: Ano
Režim spánku : Ano
Noční světlo: Ano
Funkce přepínače kanálů: Ano
Funkce nástěnného vypínače: Ano
Specifikace LED: SAMSUNG 5630
Podání barev RA: větší než 97
Materiál difusoru: High-quality PMMA
Úhel vyzařování: 270 stupňů

Inteligentní stropní svítidlo DALEN DL-S28T

V souvislosti s rozvojem hi-tech technologie zaměřené na výzkum, vývoj a výrobu smart led světelných výrobků, DALEN disponuje profesionálním, kvalifikovaným a výkonným týmem ve výzkumu a vývoji, tak aby byla zajištěna plynulá inovace v této oblasti odpovídající trendům v budoucím osvětlení domácností. V současnosti je založeno 6 společností DALEN v Číně, Japonsku, Singapuru, Itálii, Holandsku a České republice. Usilujeme o rychlý rozvoj, tak aby se zákazníci po celém světě mohli radovat z našich praktických a stylových smart svítidel do domácností.