Závěsné LED svítidlo Shapy Dalen 2D Plus D stříbrné, 39W s ovladačem

Novinka
Dalen z

Závěsné inteligentní LED svítidlo ve stříbrné barvě se hodí do každého moderního interiéru. Smart svítidlo má vysoký index podání barev, disponuje několika režimy: noční režim, režim spánku a nepřitahuje hmyz. Navíc chrání Váš zrak.

9 290 Kč
Skladem v Brně

Smart závěsné LED svítidlo 2D(D) Silver v sobě spojuje kvalitní materiál, nejmodernější technologie a futuristický design, který bude nepřehlédnutelný v každém interiéru. Svítidla DALEN jsou moderní, inteligentní a disponují technologií ochrany zraku bez blikání a eliminací modrého světla.

Difuzor je z kvalitního PMMA-Polymethylmethakrylátu, který se vyznačuje svou odolností a snadnou údržbou.

Svítidlo se dokonale přizpůsobí vašim potřebám - dálkovým ovladačem, který je součástí balení, si jednoduše zvolíte intenzitu a teplotu světla nebo si nastavíte mód, který vám bude v daný okamžik nejvíce vyhovovat.

Můžete využít několik módů - např. režim Nočního světla vám poskytne dostatečné osvětlení pro pohyb v noci a má příkon pouze 1-3W.

Designová světla od výrobce DALEN jsou elegantním řešením pro vaši inteligentní domácnost.

Rozměry svítidla:  560 x 80 mm

Kód Kód: DL-2D PLUS D
Jméno značky: DALEN
Kategorie: Svítidla na dálkové ovládání
Záruka: 3 roky
Výkon LED: 39W
Světelný tok: 3 500lm
Teplota chromatičnosti: 2 800-6 000K
Index podání barev(CRI): 95

V souvislosti s rozvojem hi-tech technologie zaměřené na výzkum, vývoj a výrobu smart led světelných výrobků, DALEN disponuje profesionálním, kvalifikovaným a výkonným týmem ve výzkumu a vývoji, tak aby byla zajištěna plynulá inovace v této oblasti odpovídající trendům v budoucím osvětlení domácností. V současnosti je založeno 6 společností DALEN v Číně, Japonsku, Singapuru, Itálii, Holandsku a České republice. Usilujeme o rychlý rozvoj, tak aby se zákazníci po celém světě mohli radovat z našich praktických a stylových smart svítidel do domácností.