Závěsné LED svítidlo Shapy Dalen 2D Plus D stříbrné, 39W s ovladačem

Novinka
zavesne led svitidlo dalen 2dd silver

Závěsné inteligentní LED svítidlo ve stříbrné barvě se hodí do každého moderního interiéru. Smart svítidlo má vysoký index podání barev, disponuje několika režimy: noční režim, režim spánku a nepřitahuje hmyz. Navíc chrání Váš zrak.

9 290 Kč
Na dotaz

Smart závěsné LED svítidlo 2D(D) Silver v sobě spojuje kvalitní materiál, nejmodernější technologie a futuristický design, který bude nepřehlédnutelný v každém interiéru. Svítidla DALEN jsou moderní, inteligentní a disponují technologií ochrany zraku bez blikání a eliminací modrého světla.

Difuzor je z kvalitního PMMA-Polymethylmethakrylátu, který se vyznačuje svou odolností a snadnou údržbou.

Svítidlo se dokonale přizpůsobí vašim potřebám - dálkovým ovladačem, který je součástí balení, si jednoduše zvolíte intenzitu a teplotu světla nebo si nastavíte mód, který vám bude v daný okamžik nejvíce vyhovovat.

Můžete využít několik módů - např. režim Nočního světla vám poskytne dostatečné osvětlení pro pohyb v noci a má příkon pouze 1-3W.

Designová světla od výrobce DALEN jsou elegantním řešením pro vaši inteligentní domácnost.

Rozměry svítidla:  560 x 80 mm

Kód Kód: DL-2D PLUS D
Jméno značky: DALEN
Kategorie: Svítidla na dálkové ovládání
Záruka: 3 roky
Výkon LED: 39W
Světelný tok: 3 500lm
Teplota chromatičnosti: 2 800-6 000K
Index podání barev(CRI): 95

V souvislosti s rozvojem hi-tech technologie zaměřené na výzkum, vývoj a výrobu smart led světelných výrobků, DALEN disponuje profesionálním, kvalifikovaným a výkonným týmem ve výzkumu a vývoji, tak aby byla zajištěna plynulá inovace v této oblasti odpovídající trendům v budoucím osvětlení domácností. V současnosti je založeno 6 společností DALEN v Číně, Japonsku, Singapuru, Itálii, Holandsku a České republice. Usilujeme o rychlý rozvoj, tak aby se zákazníci po celém světě mohli radovat z našich praktických a stylových smart svítidel do domácností.