Závěsné LED svítidlo Poly Dalen 2S Plus D stříbrné, 56W s ovladačem

Novinka
d zet

Závěsné inteligentní svítidlo ve tvaru šestiúhelníku vynikne v kanceláři či komerčních prostorech, ale neztratí se ani v obývacím pokoji. Redukce LED modrého světla- ochrana zraku. Noční režim, režim spánku, nepřitahuje hmyz. Regulovatelná barva světla.

10 119 Kč
Skladem v Brně

Smart závěsné LED svítidlo 2S Plus (D) v sobě spojuje kvalitní materiál, nejmodernější technologie a futuristický design, který bude nepřehlédnutelný v každém interiéru.

Difuzor je z kvalitního PMMA-Polymethylmethakrylátu, který se vyznačuje svou odolností a snadnou údržbou. Svítidla DALEN jsou moderní, inteligentní a disponují technologií ochrany zraku bez blikání a eliminací modrého světla.

Svítidlo se dokonale přizpůsobí vašim potřebám - dálkovým ovladačem, který je součástí balení, si jednoduše zvolíte intenzitu a teplotu světla nebo si nastavíte mód, který vám bude v daný okamžik nejvíce vyhovovat.

Můžete využít několik módů - např. režim Nočního světla vám poskytne dostatečné osvětlení pro pohyb v noci a má příkon pouze 1-3W.

Designová světla DALEN jsou elegantním řešením pro vaši inteligentní domácnost.

Rozměry svítidla:  789mm x 700mm x 81mm
Hmotnost: 4,3 kg

Kód Kód: DL-2S PLUS D
Jméno značky: DALEN
Kategorie: Svítidla na dálkové ovládání
Záruka: 3 roky
Příkon: 56W
Světelný tok: 5 600lm
Teplota chromatičnosti: 2 800-6 000K
Index podání barev(CRI): 95

V souvislosti s rozvojem hi-tech technologie zaměřené na výzkum, vývoj a výrobu smart led světelných výrobků, DALEN disponuje profesionálním, kvalifikovaným a výkonným týmem ve výzkumu a vývoji, tak aby byla zajištěna plynulá inovace v této oblasti odpovídající trendům v budoucím osvětlení domácností. V současnosti je založeno 6 společností DALEN v Číně, Japonsku, Singapuru, Itálii, Holandsku a České republice. Usilujeme o rychlý rozvoj, tak aby se zákazníci po celém světě mohli radovat z našich praktických a stylových smart svítidel do domácností.