Stropní LED svítidlo Flagy Dalen 2Z stříbrné, 65W s ovladačem

Novinka
stropni led svitidlo dalen 2z silver

Stropní inteligentní svítidlo 2Z vynikne v každém moderním interiéru, jak v kanceláři, tak v obývacím pokoji. Smart svítidlo disponuje několika moduly jako je noční režim a režim spánku. Navíc svítidlo chrání Váš zrak přídavnými technologiemi.

11 449 Kč
Skladem v Brně

Stropní LED svítidlo 2Z Silver v sobě spojuje kvalitní materiál, nejmodernější technologie a futuristický design, který bude nepřehlédnutelný v každém interiéru.

Difuzor je z kvalitního PMMA-Polymethylmethakrylátu, který se vyznačuje svou odolností a snadnou údržbou.
Svítidla DALEN jsou moderní, inteligentní a disponují technologií ochrany zraku bez blikání a eliminací modrého světla.
Svítidlo se dokonale přizpůsobí vašim potřebám - dálkovým ovladačem, který je součástí balení, si jednoduše zvolíte intenzitu a teplotu světla nebo si nastavíte mód, který vám bude v daný okamžik nejvíce vyhovovat.

Můžete využít několik módů - např. režim Nočního světla vám poskytne dostatečné osvětlení pro pohyb v noci a má příkon pouze 1-3W.

Designová světla od výrobce DALEN jsou elegantním řešením pro vaši inteligentní domácnost.

Rozměry svítidla: 900 x 600 x 60 mm
Hmotnost: 4,2 kg

Kód Kód: DL-2Z SILVER
Jméno značky: DALEN
Kategorie: Svítidla na dálkové ovládání
Záruka: 3 roky
Výkon LED: 65W
Světelný tok: 6 000lm
Teplota chromatičnosti: 2 800 až 6 000K
Index podání barev(CRI): 95

V souvislosti s rozvojem hi-tech technologie zaměřené na výzkum, vývoj a výrobu smart led světelných výrobků, DALEN disponuje profesionálním, kvalifikovaným a výkonným týmem ve výzkumu a vývoji, tak aby byla zajištěna plynulá inovace v této oblasti odpovídající trendům v budoucím osvětlení domácností. V současnosti je založeno 6 společností DALEN v Číně, Japonsku, Singapuru, Itálii, Holandsku a České republice. Usilujeme o rychlý rozvoj, tak aby se zákazníci po celém světě mohli radovat z našich praktických a stylových smart svítidel do domácností.