Stropní svítidlo CHARON MAX chrom

Stropní svítidlo CHARON MAX
Provedení
Varianta
1 982 Kč 2 250 Kč 3 446 Kč 4 670 Kč od 1 982 Kč
14 dní 14 dní 14 dní 14 dní Zvolte variantu

Stropní svítidlo CHARON MAX  - sklo ručně foukané , trojvrstvé, satén opál mat.

Kód Kód: 19-121-T1-LD-0-OZD S24-121-T2-LD-1-OZD S29-122-T35-LD-2-OZD S37-121-14-LD-3-OZD Zvolte variantu
Jméno značky: lucis
Kategorie: Stropní svítidla - přisazená
Záruka: 24 měsíců
Těleso svítidla: ocelový plech bíle lakovaný
Ozdobný kroužek: ocelový plech chromovaný
Stínidlo: sklo bílé, satén opál mat
Patice: E27

Český výrobce svítidel LUCIS se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení. Společnost je založena na prvotřídní produkci českého původu, týmu motivovaných pracovníků, moderním nadčasovém autorském designu a rozsáhlém sortimentu výrobků s širokým využitím.

Základními hodnotami společnosti LUCIS jsou především kvalita, design a originalita svítidel, které jsou chápány jako významné funkční i estetické součásti interiéru.

Jako výrobci svítidel a osvětlení klademe velký důraz na zachování a rozvíjení tradice českého sklářství s cílem nadále vyrábět vysoce kvalitní výrobky českého původu. Výroba svítidel probíhá v dílnách předních českých sklářů.

Společnost LUCIS již od počátků své existence spolupracuje s mladými českými designéry. Výsledkem této spolupráce jsou originální svítidla prezentovaná v katalozích. Mladí designéři přináší do sortimentu firmy LUCIS nejen nová tvarová řešení, ale i nové materiály, např. textilie, akrylátové sklo či nerez. Díky této vzájemné spolupráci sklízejí výrobky firmy LUCIS velký úspěch na zahraničních i českých výstavách např. 100% Design v Londýně, Touch of Praha v Soulu, Designbloku v Praze nebo v českém centru v New Yorku. Společnost LUCIS se zaměřuje také na podporu mladých talentovaných studentů uměleckých škol.