O NÁS

DESIGN / ARCHITEKTURA / SERVIS /PORADENSTVÍ / PROJEKCE

Firma Luci com s.r.o. je česká společnost sídlící v Brně. Firma vznikla s cílem poskytnout odborné i náročné laické veřejnosti světelné systémy, jako i jednotlivá svítidla pro venkovní a vnitřní osvětlení, na nejvyšší profesionální úrovni.

Tato svítidla jsou produkty renomovaných českých a světových výrobců, vyznačují se především kvalitou a širokou škálou designu. Ve snaze dosáhnout perfektního výsledku z hlediska aplikace a umístění se společnost Luci orientuje i na návrh a realizaci projektů osvětlení a světelné regulace odpovídající nejmodernějším světelným trendům, čímž se dosahuje optimální světelný efekt přizpůsobený situacím, které v daném prostoru probíhají při současné maximální energetické úspoře.

To znamená, že společnost Luci není jen dovozcem a prodejcem značkových svítidel a světelné techniky, ale i společností která dokáže splnit a realizovat všechny požadavky svých klientů pro optimální osvětlení.

K dispozici máme výstavně prezentační showroom v Brně, kde bezplatně poskytujeme své služby. Firma Luci je na nejvyšší úrovni připravená nejen z hlediska vlastní nabídky produktů, ale i z hlediska poskytování služeb.

Samozřejmě své patnáctileté zkušenosti jsme připraveni uplatnit i na vašem projektu, ať už se týká náměstí, logistického areálu, sítě obchodů, nebo rodinného domu.

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA NAŠÍ PROVOZOVNY BĚLOHORSKÁ 143, 636 00 BRNO