O NÁS

DESIGN / ARCHITEKTURA / SERVIS /PORADENSTVÍ / PROJEKCE

Firma Luci com s.r.o. je česká společnost sídlící v Brně. Firma vznikla s cílem poskytnout odborné i náročné laické veřejnosti světelné systémy, jako i jednotlivá svítidla pro venkovní a vnitřní osvětlení, na nejvyšší profesionální úrovni.

Tato svítidla jsou produkty renomovaných českých a světových výrobců, vyznačují se především kvalitou a širokou škálou designu. Ve snaze dosáhnout perfektního výsledku z hlediska aplikace a umístění se společnost Luci orientuje i na návrh a realizaci projektů osvětlení a světelné regulace odpovídající nejmodernějším světelným trendům, čímž se dosahuje optimální světelný efekt přizpůsobený situacím, které v daném prostoru probíhají při současné maximální energetické úspoře.

To znamená, že společnost Luci není jen dovozcem a prodejcem značkových svítidel a světelné techniky, ale i společností která dokáže splnit a realizovat všechny požadavky svých klientů pro optimální osvětlení.

K dispozici máme výstavně prezentační showroom v Brně, kde bezplatně poskytujeme své služby. Firma Luci je na nejvyšší úrovni připravená nejen z hlediska vlastní nabídky produktů, ale i z hlediska poskytování služeb.

Samozřejmě své patnáctileté zkušenosti jsme připraveni uplatnit i na vašem projektu, ať už se týká náměstí, logistického areálu, sítě obchodů, nebo rodinného domu.

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA NAŠÍ PROVOZOVNY BĚLOHORSKÁ 143, 636 00 BRNO

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.